Milan Vrba

18.09.2015 22:41

Sportovní svět, je především o výsledcích. Každý fanoušek nejvíce sleduje úspěchy svého týmu. Jen málo fandů si ale uědomí nasazení lidí, kteří jsou tak trochu v pozadí, lidí kteří na zápas myslí daleko dříve než fanoušci, ti co ve svém volnu chystají areál na nadcházející zápas. Z mého pohledu jsme dlužni těmto nadšencům, kteří obětují svůj víkendový čas poděkovat za automatickou činnost, kterou každý druhý týden opakují, aniž by očekávali nějakou pochvalu od všech těch, kteří přijdou fandit našemu fotbalu. Je jen pár lidí, kteří se na této činnosti podílejí, moc rád bych vyzvednul zásluhu jen jednoho. Je to Milam Vrba.

     Nejen, že je to bývalý vynikající fotbalista, ale v dnešní době především poctivý člen výboru, který obětuje mnoho svého osobního času na úkor našeho týmu.

Moc bych si přál, aby jeho osobní nasazení a snaha, byla odměněna poděkováním od našich fandů. Doufám, že souhlasíte s tímto názorem a zároveň oceníte to, co tento věrný fonkcionář udělá před každým zápasem.

Dalo by se říct, že je to začátek takového seriálu o všech co se podílejí na naší radosti z fandění. Jen díky nasazení všech co náš fotbal milují a mají tu snahu něco pro to udělat, si můžeme prožíval napínavé chvíle u sportu, který máme tak rádi.